Canon Skaner DR C225 EM9706B003AA - opinie, forum

Canon Skaner DR C225 EM9706B003AA - opinie, forum

Skanery są urządzeniami, po które coraz częściej sięgamy nie tylko w biurze, ale i w domu. Na uwagę spośród bogatej oferty skanerów z pewnością zasługuje Canon Skaner DR C225 EM9706B003AA.

To urządzenie wyróżniające się niezwykłą kompaktowością oraz łatwością w użytkowaniu. Dzięki niewielkim rozmiarom z łatwością zmieści się nawet na najmniejszych biurkach.

Ciekawym rozwiązaniem jest pionowa ścieżka podawania dokumentów w kształcie litery J, dzięki czemu podawanie dokumentów staje się jeszcze łatwiejsze. Urządzenie to posiada opcję skanowania w kolorze, nawet do dwudziestu pięciu stron na minutę bądź pięćdziesięciu obrazów na minutę w trybie dwustronnym, a także ciekawy mechanizm obsługi papieru dzięki ultradźwiękowemu wykrywaniu pobrania dwóch kartek.

Na uwagę zasługuje funkcja CaptureOnTouch, która umożliwia dostosowanie najlepszych ustawiań do skanowanego dokumentu. Skanowanie za jednym dotknięciem umożliwia uproszczenie trudniejszego zadania, które można teraz ukończyć w zaledwie kilka sekund.

Użytkownicy Canon Skaner DR C225 EM9706B003AA mają możliwość przekształcenia dokumentów papierowych w pliki o różnych formatach, między innymi takich jak PDF, TIFF, JPEG, BMP, PNG oraz Power Point. Canon Skaner DR C225 EM9706B003AA wyposażony został w uniwersalny zestaw gotowego do użytku oprogramowania, które umożliwia efektywniejszą pracę.

Dołączono, poza CaptureOneTouch, takie aplikacje jak Bizcard, OmniPage, Paprport, eCopy PDF Prfo Offoce oraz PageManager. Aplikacje te zapewniają większą wydajność urządzenia. Do Canon Skaner DR C225 EM9706B003AA dołączony został bogaty pakiet wtyczek, który umożliwia łatwe skanowanie do ulubionych serwisów w chmurze, umożliwiających zarządzanie danymi oraz dokumentami, w tym do serwisów SugarSync, OneDrive, Dropbox, Google Drive, SharePoint oraz EverNote.

Canon Skaner DR C225 EM9706B003AA to propozycja warta rozważenia. Niewielkie rozmiary urządzenia idące w parze z wielością opcji oraz parametrów sprawiają, iż jest to sprzęt, który znakomicie poradzi sobie z większością zadań biurowych bądź w zaciszu domowym.

To zdecydowanie opcja warta rozważenia, jeśli szukamy niewielkiego skanera i zależy nam na dostępności do wirtualnych chmur, do których możemy przesyłać swoje dane z dokumentów.

Blog Comments powered by Disqus.