Drukarka Canon MF232W 1418C043AA - forum, opinie

Drukarka Canon MF232W 1418C043AA - forum, opinie

Canon MF232W to szybka, bezprzewodowa drukarka laserowa trzy w jednym. Powstała z myślą o użytkowaniu domowym oraz w niewielkich biurach.

Canon MF232W to profesjonalne urządzenie, które umożliwia drukowanie, kopiowanie i skanowanie z komputera, smartfonu lub tabletu.

Urządzenie Canon MF232W zaopatrzone jest w technologię Qiuck First-Print, dzięki której drukarka w niezwykle krótkim czasie wybudza się z trybu uśpienia, rozpoczynając drukowanie.

Wyjątkowym atutem urządzenia Canon MF232W jest szybkie drukowanie, pozwalające na drukowanie dwudziestu trzech stron na minutę. Istnieje również możliwość drukowania i skanowania dokumentów za pomocą Canon MF232W z urządzeń przenośnych, połączonych z drukarką bezpośrednio lub przez lokalną sieć bezprzewodową.

Zdalny interfejs użytkownika, RUI, umożliwia zmianę ustawień sieciowych, konfigurację książki adresowej oraz sprawdzenie poziomu tonera.

To propozycja warta rozważenia dla każdego, komu zależy na szybkim i bezproblemowym drukowaniu w zaciszu własnego domu bądź biura.

Blog Comments powered by Disqus.