Drukarka HP DeskJet 2130 opinie, forum - domowy kombajn

Drukarka HP DeskJet 2130 opinie, forum - domowy kombajn

Drukarka jest sprzętem, który obecnie przydaje się w każdym domu oraz biurze. Na pewno warto wziąć pod uwagę kilka parametrów, decydując się na zakup takiego urządzenia.

Przetestowaliśmy urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2130. Jak wypadły testy?

Na pierwszy plan wysuwa się wielofunkcyjność urządzenia. Jest ono jednocześnie drukarką, kopiarką, oraz skanerem. Dzięki temu mamy trzy urządzenia w jednym, co jest niezwykle wygodne. Wszechstronność urządzenia zdecydowanie sprawia, iż jest to niewątpliwy plus HP DeskJet 2130. Gwarantuje ono szybkie skanowanie, drukowanie i kopiowanie materiałów.

Drukarka jest atramentowa i gwarantuje wydruk kolorowy. Szybkość drukowania wynosi do 7,5 strony na minutę w przypadku czarnego tuszu – jest to wynik całkiem zadowalający. Jeśli chodzi o kolorowy, urządzenie również radzi sobie dość sprawnie – drukując do 5,5 strony na minutę.

Drukarka bardzo dobrze nadaje się do użytku domowego. Pozwala nie tylko na drukowanie w kolorze oraz czerni i bieli. Niewątpliwym atutem jest funkcja skanowania oraz kopiowania materiałów. Urządzenie wielofunkcyjne nie jest obsługiwane bezprzewodowo, nie jest to jednak niedogodność, która bardzo rzuca się w oczy. Atutem drukarki jest także jej niewielki rozmiar, który pozwala na swobodne użytkowanie jej w domu – zmieści się na biurku bądź na stole, nie przytłaczając go.

Jeśli zdecydujemy się na korzystanie z oryginalnych wkładów, mamy szansę drukowania dwa razy więcej materiałów. Jest to kusząca opcja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim ceniącym oszczędność oraz dbałość o środowisko.

Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2130 bardzo dobrze sprawdza się w warunkach domowych, choć z pewnością nie będzie wystarczające w biurze oraz w przypadku, gdy drukujemy ogromną ilość materiałów. Mimo to warto się na nie zdecydować, jeśli nasze potrzeby drukowania ograniczają się do przeciętnych.

Blog Comments powered by Disqus.