Urządzenie HP DeskJet Ink Advantage 3785 forum, opinie

Urządzenie HP DeskJet Ink Advantage 3785 forum, opinie

Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Ink Advantage 3785 dedykowane zostało zarówno domowemu wykorzystywaniu, jak i w biurze.

Umożliwia drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie materiałów. Dzięki swojej wielofunkcyjności dobrze sprawdzi się zarówno w domowych warunkach, jak i w biurze. W urządzeniu zainstalowana 64MB pamięć.

Umożliwia drukowanie zarówno w kolorze jak i czerni i bieli. HP DeskJet Ink Advantage 3785 posiada zadowalający czas drukowania – 15 stron na minutę w kolorze oraz 19 stron na minutę w czerni. Istnieje możliwość drukowania materiałów w różnych formatach: A6 , A4 , DL 110 x 220 mm , B5, a także na różnych materiałach – papierze zwykłym, papierze fotograficznym, broszurowym a także na kopertach.

Jest to urządzenie, które dobrze sprawdzi się w warunkach domowych, łącząc wielofunkcyjność z wydajnością. Z pewnością jest to opcja warta rozważenia, jeśli myślimy o zakupie urządzenia, które umożliwi nam nie tylko drukowanie, ale także skanowanie oraz kopiowanie materiałów.

Wartą odnotowania cechą jest fakt, że urządzenie to ma bardzo kompaktowe wymiary 40 × 18 × 14 cm oraz jest bardzo lekkie bo waży tylko około 2,3 kg.

Blog Comments powered by Disqus.