IFA 2018 - Acer Predator Triton 900 i kopuła gamingowa Thronos

Przemysław Kocięcki
IFA 2018 - Acer Predator Triton 900 i kopuła gamingowa Thronos

Berlińskie targi technologiczne IFA 2018 jeszcze się nie zaczęły, a producenci już dzielą się bardziej szczegółowymi informacjami odnośnie swoich nowych urządzeń, którymi chcą podbić wydarzenie. Dzisiejszy dzień zdecydowanie należał do tajwańskiego Acera, który na konferencji prasowej pochwalił się między innymi konwertowalnym laptopem do gier Predator Triton 900, a także kopułą gamingową o nazwie Thronos.

Predator Triton 900

Laptop Predator Triton 900

Predator Triton 900 posiada ciekawy, agresywny design. To laptop konwertowalny z wieloma możliwościami ustawienia monitora. Dzięki bocznym zawiasom, ekran można chociażby odwrócić o 180 stopni i z łatwością pokazać wyświetlany obraz osobom siedzącym naprzeciwko. Laptop korzysta z autorskiego systemu chłodzenia AeroBlade 3D 4. generacji. Niestety, Acer nie poinformował o zastosowanym w komputerze procesorze i GPU, choć zainstalowane wentylatory każą przypuszczać, że podzespoły nie będą należały do najsłabszych.

Kopuła gamingowa Thronos

Kopuła gamingowa Thronos

Thronos to zestaw narzędzi dla graczy zintegrowanych w jedno potężne, uniwersalne urządzenie do gier. Wyglądem przypomina nieco automat do gier wyścigowych i z pewnością w takich właśnie grach sprawdzi się najlepiej. Thronos pozwala wygodnie usiąść w reagującym na rozgrywkę fotelu i cieszyć wzrok wyświetlanym na trzech monitorach obrazem wysokiej jakości.

Inne urządzenia Acera

Oprócz wspomnianych urządzeń, Acer pokazał też gogle VR OJO 500 dostosowujące wyświetlany obraz indywidualnie do każdego użytkownika dzięki technologii mierzenia odległości między źrenicami (IPD), lekkie laptopy Aspire 7, Swift 5 i Swift 7, a także Predator X - pierwszy na świecie gamingowy komputer z dwoma procesorami Intel Xeon.

Blog Comments powered by Disqus.