Kindle Paper White 3 - lider w swojej kategorii

Kindle Paper White 3 - lider w swojej kategorii

Kindle należą do najpopularniejszych czytników książek, jakie można spotkać. To absolutny lider na światowym rynku urządzeń umożliwiających czytania książek, swoista marka, która cieszy się wielką rozpoznawalnością.

Kindle charakteryzują się wyjątkową długą wydajnością – raz naładowany, czytnik książek Kindle może służyć nam nawet do miesiąca. Znakomitym rozwiązaniem jest regulowane podświetlenie ekranu, które umożliwia czytanie na wysokim poziomie w ciągu bardzo słonecznego dnia lub nawet w nocy. Można je dostosować do własnych preferencji, co znacznie ułatwia komfort korzystania z urządzenia.

Niewątpliwą zaletą Kindle Paper White 3 jest obsługiwanie wielu formatów książek - MOBI, AZW3, AZW, TXT, PDF, PRC, HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG oraz BMP. To całkiem spory wybór, który z pewnością ucieszy miłośników czytania e-booków. Kindle zaopatrzony jest w port ładowania, dzięki któremu możemy nie tylko naładować urządzenie, ale także wgrać ulubione pozycje literackie. Urządzenie posiada intuicyjny interfejs, co sprawia, iż bez trudu można przebierać w pozycjach książek dostępnych w naszej bibliotece.

Zaletą Kindle jest także pamięć urządzenia, które zmieści naprawdę sporą ilość plików z naszymi ulubionymi książkami. Na uwagę zasługuje zastosowanie specjalnej technologii E Ink, która została zaprojektowana tak, by nie męczyć wzroku. Dzięki temu można korzystać z czytnika godzinami, nie obawiając się o dyskomfort wzroku. To rozwiązanie znacznie wygodniejsze niż czytanie na telefonie oraz bardziej korzystne dla zdrowia.

Kindle Paper White 3 jest urządzeniem, które świetnie sprawdza się zarówno w codziennym korzystaniu, jak i w szczególnych okazjach, takich jak podróż. Niewielkie rozmiary oraz lekkość sprzętu sprawia, iż można bez problemu przenosić Kindle w torebce bądź plecaku. To bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy uwielbiają czytać książki, ale nie chcą nosić ze sobą ciężkich woluminów.

Blog Comments powered by Disqus.