Lenovo Yoga 300 - forum i opinie | zapraszamy na portal

Lenovo Yoga 300 - forum i opinie | zapraszamy na portal

Lenovo Yoga to propozycja sprzętu mobilnego dla wszystkich, którzy potrzebują połączenia tabletu oraz komputera.

W zależności od potrzeb, można korzystać z Yogi jak z tabletu bądź z komputera. Jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie mobilność urządzenia. Jednak jeśli chodzi o moce przerobowe, istnieją bardziej wydajne urządzenia.

Lenovo Yoga posiada zintegrowaną kartę graficzną Intel HD Graphics. Na plus zasługuje wygląd laptopa, jednak jest on mało odporny na uszkodzenia mechaniczne. Przy większym nacisku na klawiaturę obudowa wygina się, co świadczy o tym, iż mogłaby ona być wykonana z innego materiału. Zaletą Lenovo Yogi jest bezproblemowa praca zawiasów, które umożliwiają obrót o 360 stopni.

Istnieje możliwość obsługiwania komputera w czterech trybach. Na pochwałę zasługuje minimalistyczna klawiatura, za pomocą której dobrze się pisze. Na uwagę zasługuje bardzo cicha praca sprzętu oraz jego chłodzenie, które jest na dobrym poziomie. Lenovo Yoga to dobry wybór dla wszystkich, którzy nie oczekują zbyt wiele od połączenia tabletu i komputera, ale pragną sprzętu lekkiego i dobrze sprawdzającego się na przykład na wyjazdach.

Blog Comments powered by Disqus.