Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard Czarna

Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard Czarna

Klawiatura do komputera jest niezbędnym narzędziem pracy dla każdego, kto korzysta z tego rodzaju sprzętu na co dzień, bądź w biurze. Istnieją również klawiatury dedykowane telewizorom – i do nich właśnie należy Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard Czarna.

Wyróżnia się wygodą użytkowania oraz wyjątkowym układem klawiszy, które zostały zaprojektowane tak, by umożliwić interakcję z multimediami.

Na uwagę zasługują zwłaszcza łatwo dostępne regulatory głośności i klawisze strzałek. Drugi przycisk kliknięcia lewym przyciskiem ułatwia nawigację i wybieranie obiema dłońmi, dzięki czemu obsługa klawiatury staje się jeszcze wygodniejsza.

Producent pomyślał także o użytkownikach systemów Windows oraz Android, oferując skróty klawiszowe dla tych systemów. Klawisze szybkiego dostępu działają natychmiast, bez konieczności wcześniejszej konfiguracji. Samo podłączenie klawiatury jest intuicyjne i nie wymaga instalowania oprogramowania – wystarczy bowiem podłączyć odbiornik Unifying do portu USB, aby móc w pełni cieszyć się nieskrępowanym użytkowaniem klawiatury.

Blog Comments powered by Disqus.