Logitech M705 - MARATHON MOUSE opinie | zapraszamy na

Logitech M705 - MARATHON MOUSE opinie | zapraszamy na

Myszy komputerowe to sprzęt, którego używamy na co dzień. Jest nieocenionym gadżetem, który sprawdza się zawsze, ilekroć trzeba skorzystać z komputera. Dziś o Logitech M705 Myszy bezprzewodowej. Jak się sprawdza? Czy warto w nią zainwestować?

Długa żywotność baterii sprawia, iż mysz użytkuje się wyjątkowo dobrze przez naprawdę długi okres czasu. Producent zapewnia, iż żywotność baterii sięga nawet do trzech lat. Bardzo dobrze sprawdza się w przewijaniu dokumentów oraz stron internetowych, a to dzięki opcji precyzyjnego przewijania. Posiada także laserowe śledzenie ruchów, co znacznie ułatwia korzystanie z myszy.

Mysz zaopatrzona jest w dodatkowe przyciski, które ułatwiają koordynację ruchów. Może być stale podłączona do komputera przenośnego. Posiada także wyprofilowaną konstrukcję, dzięki czemu zapewniona jest wygoda użytkowania. Mysz nadaje się do intensywnego użytkowania, które śmiało może przekroczyć 8 godzin dziennie.

To propozycja dla każdego, kto myśli o długotrwałym użytkowaniu tego sprzętu na co dzień. Świetnie nadaje się do użytkowania zarówno w biurze, jak i w domu.

Blog Comments powered by Disqus.