Logitech MX Master 2S grafitowa, bezprzewodowa mysz - opinie, forum

Logitech MX Master 2S grafitowa, bezprzewodowa mysz - opinie, forum

Myszki komputerowe Logitech znane są ze swojej wytrzymałości oraz doskonałej jakości. Nie inaczej jest w przypadku Logitech MX Master 2S.

Mysz została stworzona z myślą o osobach, którym zależy na produktywności. Umożliwia ona wykonywanie wielu zadań jednocześnie.

W przypadku Logitech MX Master 2S zastosowana została technologia Logitech Flow, która umożliwa płynną pracę na wielu komputerach, zaawansowane przewijanie, śledzenie ruchów o wysokiej precyzji na dowolnej powierzchni.

Mysz wyróżnia się także niezwykłym designem, który sprawia, iż wygląda ona oszałamiająco. Sprzęt dedykowany jest systemom Windows oraz Mac. Obecność technologii Logitech Flow umożliwia przesuwanie kursora myszy między trzema komputerami, a także kopiowanie i wklejanie tekstów, obrazów oraz plików między komputerami.

Tym, co szczególnie wyróżnia Logitech MX Master 2S jest użycie nowego, niezwykle precyzyjnego czujnika 4000 DPI. Dzięki temu ruchy sprzętu można śledzić na dowolnej powierzchni, łącznie ze szklanymi, niegdyś tak niedostępnymi dla myszy komputerowych.

Mysz wyróżnia się szybko ładowanym akumulatorem, który można naładować już w ciągu trzech minut. Po naładowaniu może działać nawet do siedemdziesięciu dni. Mysz jest niezwykle prosta w ładowaniu – wystarczy podłączyć ją do komputera przy użyciu kabla Micro-USB do ładowania, a podczas ładowania myszy można śmiało kontynuować pracę na urządzeniu.

Mysz charakteryzuje się szybkim przewijaniem – można za pomocą jednego ruchu kółkiem szybko przewinąć długie dokumenty oraz strony internetowe. Jeśli potrzebujesz większej precyzji, kółko przełącza się automatycznie na przewijanie w trybie po kliknięciu. Naciśnięcie kółka obsługiwanego bokiem pozwala na przewijanie na boki.

Pobierając oprogramowanie Logitech Options można dostosować pod swoje potrzeby te funkcje myszy. Mysz można podłączać za pomocą dołączonego odbiornika Logitech Unifying lub technologii Bluetooh.

Na uwagę zasługuje także świetnie wyrzeźbiony kształt myszy, który zapewnia podparcie dłoni i nadgarstka, czyniąc korzystanie ze sprzętu jeszcze wygodniejszym oraz bardziej komfortowym.

Blog Comments powered by Disqus.