Mysz Logitech m590 - mysz logitech porady, opinie

Mysz Logitech m590 - mysz logitech porady, opinie

Logitech m590 to mysz, która pracuje wyjątkowo cicho, jest wydajna i dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu.

Współpracuje z Windows 10, Windows 8, Mac OS X 10.10 lub nowszy, Chrome OS, Android oraz Linux. Posiada zasięg łączności bezprzewodowej do 10 metrów, co czyni ją wyjątkowo wygodną. Cechą charakterystyczną dla Logitech m590 jest bateria o długiej żywotności, jak większość Logitecha.

Bateria myszy według zapewnień producenta potrafi zachować swoją żywotność przez okres 2 lat. Mysz charakteryzuje się rozdzielczością czujnika na poziomie 1000 dpi. Posiada kółko przewijania, które pracuje w niezwykle cichy sposób, a także 7 przycisków. W myszy m590 obecne jest kółko przechylane z funkcją kliknięcia środkowym przyciskiem, tzw. Easy Switch.

Masa myszki m590 wynosi razem z baterią 101g, co sprawia, iż mysz jest wyjątkowo lekka. To sprzęt, który doskonale nadaje się do pracy zarówno w domu, jak i w podróży. Doskonale zmieści się zarówno do plecaka jak i torebki, a jej dodatkowym atutem jest wyjątkowa lekkość.

Mysz posiada dwa dodatkowe przyciski, które obsługiwane są kciukiem. Dzięki nim łatwiej kontrolować mysz. Przyciski te można dostosować do swoich potrzeb za pomocą Logitech Options. Na uwagę zasługuje niezwykle sprawnie działające kółko przewijania. Jest ono wyjątkowo precyzyjnie, a jednocześnie podczas użytkowania nie wytwarza hałasu.

To świetna opcja dla osób, które nie przepadają za głośnymi kliknięciami oraz odgłosami przewijania myszy. Logitech m590 wykonana jest z trwałych materiałów, co sprawia, iż dobrze się ją trzyma i jest wygodna w użyciu. Jej minusem jest natomiast fakt, iż nie działa dobrze na każdej powierzchni – używając myszy m590 warto zatem zaopatrzyć się w dobrej jakości podkładkę pod myszkę.

Mysz Logitech m590 z pewnością zadowoli osoby, które pragną cichej i komfortowej pracy przed komputerem. Wyjątkowo ciche działanie myszy sprawia, iż swobodnie można się na nią przestawić z innej myszki. To zdecydowanie produkt wart polecenia.

Blog Comments powered by Disqus.