NATEC Klawiatura BARRACUDA Slim Czarna USB | wejdź na

NATEC Klawiatura BARRACUDA Slim Czarna USB | wejdź na

Urządzenia biurowe pracujące cicho i precyzyjnie zdecydowanie zwiększają komfort pracy biurowej. Do jednych z tych urządzeń, wyróżniających się wyjątkową cichością, jest NATEC Klawiatura BARRACUDA Slim Czarna USB.

To wyjątkowa i smukła klawiatura, która doskonale nadaje się do pracy zarówno w biurze, jak i w warunkach domowych. Wyróżniają ją płaskie i niezwykle ciche klawisze, które gwarantują komfort pracy porównywalny do klawiatury laptopowej.

Wydłużona dolna część obudowy pozwala na podparcie nadgarstków i sprawia, iż praca na urządzeniu jest jeszcze bardziej komfortowa. Na uwagę zasługuje fakt, iż klawisze klawiatury zostały pokryte warstwą lakieru ochronnego, zapobiegającego ścieraniu się.

Klawiatura zaopatrzona jest w złącze USB, dzięki czemu można ją podłączyć do większości nowoczesnych urządzeń. Kabel dołączony do klawiatury ma długość 1,8 metra, co pozwala na używanie jej w większej odległości od komputera. Stabilna obudowa zapewnia komfort podczas użytkowania, gdyż klawiatura nie przesuwa się.

Blog Comments powered by Disqus.