Notebook ASUS K555LD-XO486H - porady, opinie | wejdź na

Notebook ASUS K555LD-XO486H - porady, opinie | wejdź na

Notebooki stają się coraz częściej elementem naszej codzienności. Sprawdzają się zarówno w pracy, w szkole, jak i w domu. Dostarczają rozrywki oraz pomagają w zorganizowaniu pracy, także zdalnej.

Jaki jest Notebook ASUS K555LD-XO486H? Czy warto się na niego zdecydować? Notebook Asus K555LD-XO486H jest sprzętem, który postrzegany jest raczej jako urządzenie o przeciętnych możliwościach.

Charakteryzuje się obudową wykonaną z czarnego plastiku, która odbija ślady palców. Jest zatem stosunkowo łatwo ją zabrudzić. Środek prezentuje się znacznie bardziej interesująco – czarna klawiatura obudowana jest na szarym plastiku, który jest lekko chropowaty w dotyku.

Sprzęt zaopatrzony jest w klawiaturę wyspową, która posiada wydzielony blok numeryczny – może być to przydatne, jeśli ktoś dużo korzysta z tego typu klawiatury, na przykład w biurze podczas wypełniania dokumentów.

Na plus świadczy fakt, iż notebook zaopatrzony jest w czytnik płyt DVD, a także jedno gniazdo audio, jeden VGA, trzy gniazda USB, w tym dwa USB 3.0 i jeden USB 2.0, jeden RJ45 LAN, jedno wejście HDMI oraz czytnik kart SD.

Notebook wyposażony jest w procesor Intel® Core™ i3 4010U, dysk twardy - 1TB HDD 5400 obr./min, czytnik kart SD w trzech formatach (SD/ SDHC/ SDXC), kamerę internetową VGA.

Notebook Asus K555LD-XO486H sprawdzi się dobrze dla osób, które nie mają wysokich wymagań sprzętowych, a chcą przede wszystkim używać notebooka do prostych czynności, takich jak praca w programach typu Word lub Excel. Nada się także do oglądania filmów bądź słuchania muzyki. Nie należy jednak obawiać się oszałamiającej jakości zarówno wśród dźwięków jak i obrazu.

Blog Comments powered by Disqus.