Notebook PACKARD BELL ENTF71BM (NX.C3SES.010) | sprawdź na

Notebook PACKARD BELL ENTF71BM (NX.C3SES.010) | sprawdź na

Notebooki wtopiły się już na stałe w krajobraz naszej codzienności. Używamy ich nie tylko do rozrywki, ale również do pracy.

Notebook PACKARD BELL ENTF71BM (NX.C3SES.010) jest propozycją wartą rozważenia, jeśli przywiązujemy wagę przede wszystkim do rozrywkowej strony urządzenia.

Sprzęt wyróżnia się niezwykłą lekkością oraz smukłością, co sprawia, iż można śmiało korzystać z niego zarówno w domu, jak i w podróży – waga urządzenia pozwala na jego swobodne przenoszenie z miejsca na miejsce.

W urządzeniu zastosowano procesor Intel Celeron, który umożliwia realizację wielu zadań naraz. Na uwagę zasługuje układ graficzny Intel HD Graphics, dzięki któremu można cieszyć się świetną jakością obrazu oraz dźwięku, które zbliżone są do standardów kina domowego.

Ciekawym rozwiązaniem jest przycisk „Socal Networks”, dzięki któremu można bezproblemowo i w szybkim czasie uzyskać dostęp do portali społecznościowych takich jak Facebook, YouTube lub Twitter. To prawdziwa gratka dla miłośników social mediów.

Blog Comments powered by Disqus.