Targi IFA 2018 - start 31 sierpnia

Przemysław Kocięcki
Targi IFA 2018 - start 31 sierpnia

Już za kilka dni, 31 sierpnia, rozpoczną się międzynarodowe targi elektroniki Internationale Funkausstellung Berlin 2018. IFA to jedna z największych imprez tego typu na świecie. Producenci RTV, AGD, sprzętu komputerowego i szeroko pojętej elektroniki zbierają się raz do roku w Berlinie i przez kilka dni przedstawiają na swoich stoiskach najnowsze urządzenia i nowe technologie.

Swoją obecność na IFA potwierdziło już za pośrednictwem wpisów na portalach społecznościowych wiele dużych i znanych marek, kusząc czytelników zapowiedziami swoich nowych urządzeń i gadżetów, jednocześnie zapraszając chętnych poznania szczegółów do Berlina.

Na IFA 2018 na pewno pojawi się LG ze swoimi monitorami i nowymi smartfonami LG G7, Lenovo z nowym telefonem i prezentacją "magicznej" klawiatury w notebooku, czy Asus z nowymi laptopami. Zobaczymy również Acera z nowymi monitorami dla graczy, Yamahę z szeregiem bliżej nieokreślonych gadżetów domowych, a także Sony z - prawdopodobnie - smartfonem Xperia XZ3. Na targach znajdziemy też stoisko Somnox z gadżetem poprawiającym jakość snu. Samsung przedstawi natomiast nowy dysk SSD ze złączem Thunderbolt 3, a Bosch pochwali się autonimicznym odkurzaczem o nazwie Roxxter. Nie zabraknie również naszych rodzimych firm - pojawi się między innymi Fibaro z innowacyjnym Smart Implant. Ponadto swoje miejsce na targach znajdzie też Nokia, Blackberry, HTC, Casio, Electrolux i DELL, a to wciąż nie jest pełna lista producentów.

Targi potrwają do 5 września. Najciekawsze informacje na pewno nie umkną naszej uwadze i postaramy się o nich napisać.

Blog Comments powered by Disqus.