Aplikacje mobilne - rewolucyjna ITranslate Voice

Już w 2002 roku firma Microsoft oficjalnie przedstawiła ideę polegającą na tłumaczeniu głosowym. Ten rewolucyjny pomysł w kilku aspektach był niedopracowany, dlatego dopiero po 15 latach zdecydowano się na powrót do idei pierwotnej. Pokłosiem działań jest innowacyjna aplikacja mobilna – Itranslate Voice.

Jak działa aplikacja?

Dzięki aplikacji mamy możliwość rozmawiania z ludźmi z całego świata w ich języku ojczystym. Aplikacja tłumaczy automatycznie i błyskawicznie nasze wypowiedzi na język rozmówcy.

Jest to ogromne ułatwienie zwłaszcza podczas podróży w odległe zakątki świata, gdzie problemem może być bariera językowa, ale jest to także świetna alternatywa dla przedsiębiorców, którzy często prowadzą konferencje międzynarodowe w różnych językach. Tego rodzaju spotkania nie wymagają wówczas obecności tłumacza.

Czy tytułowa aplikacja mobilna cieszyć się będzie popularnością? Eksperci wróżą jej pozytywny i szeroki odbiór, zaś sama aplikacja walnie przyczynia się do podniesienia komfortu funkcjonowania użytkowników.

Blog Comments powered by Disqus.